You are here:

W dniach 25 i 26 sierpnia 2016 odbyły się spotkania z ekspertami dotyczące sytuacji osób młodych w województwie warmińsko-mazurskim.

W dniach 25 i 26 sierpnia 2016 odbyły się spotkania z ekspertami dotyczące sytuacji osób młodych w województwie warmińsko-mazurskim. Spotkania były realizowane w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz poprawy sytuacji osób młodych na warmińsko-mazurskim rynku pracy”. W ramach spotkań eksperci dzielili się swoją wiedzą i opiniami dotyczącymi możliwości usprawnienia form i narzędzi aktywizacyjnych, które wspomagają osoby młode we wchodzeniu na rynek pracy.

Continue reading „W dniach 25 i 26 sierpnia 2016 odbyły się spotkania z ekspertami dotyczące sytuacji osób młodych w województwie warmińsko-mazurskim.”

24 sierpnia 2016 r. Odbyło się kolejne spotkanie na rzecz wypracowania rozwiązań dla młodych mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego

24 sierpnia 2016 r. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny w Olsztynie w partnerstwie z Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych Oddziałem Fundacji Aktywizacja w Białymstoku zainaugurowali partnerstwo Instytucji Rynku Pracy na rzecz wypracowania rozwiązań dla młodych mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz poprawy sytuacji osób młodych na warmińsko-mazurskim rynku pracy”
W ramach projektu do końca roku powstaną rekomendacje dla Instytucji, które wspierają osoby młode w aktywizacji zawodowej.

Continue reading „24 sierpnia 2016 r. Odbyło się kolejne spotkanie na rzecz wypracowania rozwiązań dla młodych mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego”

Go to top