You are here:

W dniach 19-20.10.2016 w Rzeszowie odbyły się kolejne spotkania zespołów tematycznych oraz zespołu merytorycznego w ramach projektu Podkarpacie młodych – edukacja, praca, satysfakcja!

W dniach 19-20.10.2016  w Rzeszowie odbyły się kolejne spotkania zespołów tematycznych oraz zespołu merytorycznego w ramach projektu  Podkarpacie młodych – edukacja, praca, satysfakcja! realizowanego przez Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie w partnerstwie z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

Główną osią prac było omówienie wypracowanych rekomendacji dotyczących sytuacji osób młodych na lokalnym rynku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem działań, wskaźników oraz określenie ryzyk lub czynników determinujących wdrożenie tych rekomendacji. Zróżnicowanie instytucji których przedstawiciele wzięli udział w spotkaniu pozwoliło na wielowymiarową analizę problemów, z którymi borykają się osoby młode wchodzące na rynek pracy.

Continue reading „W dniach 19-20.10.2016 w Rzeszowie odbyły się kolejne spotkania zespołów tematycznych oraz zespołu merytorycznego w ramach projektu Podkarpacie młodych – edukacja, praca, satysfakcja!”

Zaproszenie do konsultacji „Wstępnej wersji rekomendacji…” stworzonej w ramach projektu Podkarpacie młodych – edukacja, praca, satysfakcja!

Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie bardzo serdecznie zaprasza Państwa do udziału w konsultacjach

Wstępnej wersji rekomendacji służących aktywizacji osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w Województwie Podkarpackim.  

Treść Wstępnej wersji rekomendacji…. znajduje się w zakładce Dokumenty oraz znajduje się pod adresem:

http://www.stacja-konsultacja.pl/konsultacja/138/wstepna-wersja-rekomendacji-sluzacych-aktywizacji-osob-mlodych-znajdujacych-sie-w-najtrudniejszej-sytuacji-na-rynku-pracy-w-wojewodztwie-podkarpackim.html

Swoje uwagi mogą Państwo nanosić na Formularz zgłaszania uwag, który będzie dostępny po zalogowaniu się na stronie www (login i hasło wybierają Państwo sami).

Rekomendacje są wynikiem prac zespołów ekspertów w ramach projektu Podkarpacie młodych – edukacja, praca, satysfakcja! 

Celem projektu jest zwiększenie zakresu i trafności oferty aktywizacyjnej skierowanej do osób młodych z naszego województwa znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy.

Bardzo serdecznie zachęcamy do zgłaszania uwag i komentarzy do Wstępnej wersji rekomendacji…

Go to top